Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Dunajská Lužná

upratovanie bytov

Potrebujete zaistiť upratovanie bytov v mestskej štvrti Dunajská Lužná a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Dunajskej Lužnej poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Dunajskej Lužnej alebo v tesnej blízkosti Dunajskej Lužnej? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Dunajskej Lužnej? Upratovacie služby i v Dunajskej Lužnej a okolí Dunajskej Lužnej Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Dunajskej Lužnej. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Dunajskej Lužnej či v okrese Senec je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Dunajskej Lužnej.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dunajskej Lužnej alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dunajskej Lužnej si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Dunajská Lužná cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dunajskej Lužnej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Dunajská Lužná vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Dunajskej Lužnej, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Dunajskej Lužnej vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Dunajskej Lužnej. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Dunajskej Lužnej. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Dunajskej Lužnej, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Upratovanie bytu v Dunajskej Lužnej vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Dunajskej Lužnej. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook