Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Šarišské Michaľany

upratovanie bytov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytov v obci Šarišské Michaľany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Šarišských Michaľanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Šarišských Michaľanoch alebo v tesnej blízkosti Šarišských Michalian? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Šarišských Michaľanoch? Upratovacie služby i v Šarišských Michaľanoch a okolí Šarišských Michalian Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Šarišských Michaľanoch. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Šarišských Michaľanoch či v okrese Sabinov je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Šarišských Michaľanoch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Šarišských Michaľanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Šarišských Michaľanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Šarišské Michaľany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Šarišských Michaľanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Šarišských Michaľanoch. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Šarišských Michaľanoch vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Šarišských Michaľanoch. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Šarišských Michaľanoch, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Upratovanie bytu v Šarišských Michaľanoch vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Šarišských Michaľanoch. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Šarišských Michaľanoch, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook