Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Rimavské Janovce

upratovanie bytov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytov v obci Rimavské Janovce a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Rimavských Janovciach poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Rimavských Janovciach alebo v tesnej blízkosti Rimavských Janoviec? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Rimavských Janovciach? Upratovacie služby i v Rimavských Janovciach a okolí Rimavských Janoviec Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Rimavských Janovciach. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Rimavských Janovciach či v okrese Rimavská Sobota je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Rimavských Janovciach.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Rimavských Janovciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Rimavských Janovciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Rimavské Janovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Rimavských Janovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Rimavské Janovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Rimavských Janovciach. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Rimavských Janovciach, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Upratovanie bytu v Rimavských Janovciach vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Rimavských Janovciach. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Rimavských Janovciach, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Rimavských Janovciach. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Rimavských Janovciach vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.

Sociálne siete

Instagram Facebook