Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Plevník-Drienové

upratovanie bytov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytov v obci Plevník-Drienové a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Plevníku-Drienovom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Plevníku-Drienovom alebo v tesnej blízkosti Plevníka-Drienového? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Plevníku-Drienovom? Upratovacie služby i v Plevníku-Drienovom a okolí Plevníka-Drienového Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Plevníku-Drienovom. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Plevníku-Drienovom či v okrese Považská Bystrica je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Plevníku-Drienovom.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Plevníku-Drienovom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Plevníku-Drienovom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Plevník-Drienové cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Plevníku-Drienovom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Plevník-Drienové vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Plevníku-Drienovom, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Upratovanie bytu v Plevníku-Drienovom vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Plevníku-Drienovom. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Plevníku-Drienovom. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Plevníku-Drienovom, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Plevníku-Drienovom vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Plevníku-Drienovom. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook