Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Sliač

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Sliač a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Sliači poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Sliači či v okolí Sliača upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Sliači. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Sliači, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Sliači vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak vo Zvolene, ako aj v celom širokom okolí Sliača. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Sliači alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Sliači si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Sliač cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Sliači záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Sliač vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovacie práce v Sliači prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Veľmi dôkladné upratovacie práce v Sliači mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Včera som využila vaše upratovacie služby v Sliači. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Potreboval som v Sliači dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Sliači, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.

Sociálne siete

Instagram Facebook