Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Ladomerská Vieska

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Ladomerská Vieska a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Ladomerskej Vieske poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Ladomerskej Vieske či v okolí Ladomerskej Viesky upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Ladomerskej Vieske. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Ladomerskej Vieske, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Ladomerskej Vieske vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Žiari nad Hronom, ako aj v celom širokom okolí Ladomerskej Viesky. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Ladomerskej Vieske alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Ladomerskej Vieske si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Ladomerská Vieska cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Ladomerskej Vieske záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Ladomerská Vieska vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Včera som využila vaše upratovacie služby v Ladomerskej Vieske. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Potreboval som v Ladomerskej Vieske dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Ladomerskej Vieske, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Veľmi dôkladné upratovacie práce v Ladomerskej Vieske mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Upratovacie práce v Ladomerskej Vieske prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.

Sociálne siete

Instagram Facebook