Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Kráľová nad Váhom

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Kráľová nad Váhom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Kráľovej nad Váhom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Kráľovej nad Váhom či v okolí Kráľovej nad Váhom upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Kráľovej nad Váhom. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Kráľovej nad Váhom, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Kráľovej nad Váhom vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Šali, ako aj v celom širokom okolí Kráľovej nad Váhom. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Kráľovej nad Váhom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Kráľovej nad Váhom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Kráľová nad Váhom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Kráľovej nad Váhom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Kráľová nad Váhom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Kráľovej nad Váhom, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Potreboval som v Kráľovej nad Váhom dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Upratovacie práce v Kráľovej nad Váhom prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Veľmi dôkladné upratovacie práce v Kráľovej nad Váhom mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Včera som využila vaše upratovacie služby v Kráľovej nad Váhom. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.

Sociálne siete

Instagram Facebook