Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Bošany

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Bošany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Bošanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Bošanoch či v okolí Bošian upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Bošanoch. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Bošanoch, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Bošanoch vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Partizánskom, ako aj v celom širokom okolí Bošian. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Bošanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Bošanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Bošany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Bošanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Bošany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Včera som využila vaše upratovacie služby v Bošanoch. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Potreboval som v Bošanoch dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Bošanoch, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Veľmi dôkladné upratovacie práce v Bošanoch mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Upratovacie práce v Bošanoch prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.

Sociálne siete

Instagram Facebook