Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Plavecký Štvrtok

upratovacie práce

Potrebujete zaistiť upratovacie práce v mestskej štvrti Plavecký Štvrtok a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Plaveckom Štvrtku poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Plaveckom Štvrtku či v okolí Plaveckého Štvrtka upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Plaveckom Štvrtku. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Plaveckom Štvrtku, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Plaveckom Štvrtku vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Malackách, ako aj v celom širokom okolí Plaveckého Štvrtka. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Plaveckom Štvrtku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Plaveckom Štvrtku si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Plavecký Štvrtok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Plaveckom Štvrtku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Plavecký Štvrtok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Plaveckom Štvrtku, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Upratovacie práce v Plaveckom Štvrtku prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Veľmi dôkladné upratovacie práce v Plaveckom Štvrtku mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Včera som využila vaše upratovacie služby v Plaveckom Štvrtku. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Potreboval som v Plaveckom Štvrtku dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook