Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Liptovský Hrádok

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Liptovský Hrádok a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Liptovskom Hrádku poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Liptovskom Hrádku či v okolí Liptovského Hrádku upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Liptovskom Hrádku. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Liptovskom Hrádku, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Liptovskom Hrádku vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Liptovskom Mikuláši, ako aj v celom širokom okolí Liptovského Hrádku. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Liptovskom Hrádku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Liptovskom Hrádku si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Liptovský Hrádok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Liptovskom Hrádku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Liptovský Hrádok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Potreboval som v Liptovskom Hrádku dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Včera som využila vaše upratovacie služby v Liptovskom Hrádku. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Liptovskom Hrádku, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Upratovacie práce v Liptovskom Hrádku prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Veľmi dôkladné upratovacie práce v Liptovskom Hrádku mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook