Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Mikušovce

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Mikušovce a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Mikušovciach poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Mikušovciach či v okolí Mikušoviec upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Mikušovciach. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Mikušovciach, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Mikušovciach vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Ilave, ako aj v celom širokom okolí Mikušoviec. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Mikušovciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Mikušovciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Mikušovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Mikušovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Mikušovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Veľmi dôkladné upratovacie práce v Mikušovciach mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Včera som využila vaše upratovacie služby v Mikušovciach. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Potreboval som v Mikušovciach dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Upratovacie práce v Mikušovciach prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Mikušovciach, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.

Sociálne siete

Instagram Facebook