Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Veľké Rovné

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Veľké Rovné a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Veľkom Rovnom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete vo Veľkom Rovnom či v okolí Veľkého Rovného upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác vo Veľkom Rovnom. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen vo Veľkom Rovnom, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce vo Veľkom Rovnom vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Bytči, ako aj v celom širokom okolí Veľkého Rovného. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Veľkom Rovnom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Veľkom Rovnom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Veľké Rovné cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkom Rovnom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Veľké Rovné vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Včera som využila vaše upratovacie služby vo Veľkom Rovnom. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Potreboval som vo Veľkom Rovnom dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Veľmi dôkladné upratovacie práce vo Veľkom Rovnom mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila vo Veľkom Rovnom, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Upratovacie práce vo Veľkom Rovnom prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.

Sociálne siete

Instagram Facebook