Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Vlkanová

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Vlkanová a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Vlkanovej poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete vo Vlkanovej či v okolí Vlkanovej upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác vo Vlkanovej. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen vo Vlkanovej, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce vo Vlkanovej vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Banskej Bystrici, ako aj v celom širokom okolí Vlkanovej. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Vlkanovej alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Vlkanovej si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Vlkanová cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Vlkanovej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Vlkanová vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila vo Vlkanovej, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Upratovacie práce vo Vlkanovej prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Veľmi dôkladné upratovacie práce vo Vlkanovej mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Včera som využila vaše upratovacie služby vo Vlkanovej. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.Potreboval som vo Vlkanovej dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook