Objednať

Strojové umývanie a čistenie Hodruša-Hámre

strojové umývanie a čistenie

Požadujete dôkladné strojové umývanie a čistenie v obci Hodruša-Hámre a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Hodruši-Hámroch postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek a kedykoľvek vám v Hodruši-Hámroch alebo v okolí Hodruše-Hámrov zaistíme prostredníctvom našej preverenej a spoľahlivej upratovacej spoločnosti strojové umývanie a čistenie bytových i nebytových priestorov, strojové umývanie a čistenie sklenených plôch alebo strojové umývanie a čistenie podláh a podlahových krytín. Sme profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Hodruši-Hámroch špecializuje na strojové čistenie podlahových plôch bez ohľadu na to, o aký druh podlahy či podlahovej krytiny ide. Poskytneme strojové čistenie domácností, ale aj garážových či parkovacích plôch neobmedzených veľkostí, rovnako vám v Hodruši-Hámroch zaistíme i strojové čistenie neobmedzene veľkých sklenených plôch. Pre akýkoľvek druh strojového umývania a čistenia vám sme v Hodruši-Hámroch aj v celom okolí Hodruše-Hámrov k dispozícii 24 hodín denne.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Hodruši-Hámroch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Hodruši-Hámroch si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri strojové umývanie a čistenie Hodruša-Hámre cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem strojového umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Hodruši-Hámroch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu strojové umývanie a čistenie Hodruša-Hámre vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

v Hodruši-Hámroch nám franchisa EXTRA UPRATOVANIE zaistila umytie fasády a celá krásne prekukla.Zaisťujú pre nás v Hodruši-Hámroch pravidelne strojové umývanie všetkých kancelárskych plôch a určite by sme nemenili.Zaistili nám kompletné strojové čistenie v celej hale a spokojnosť bola obrovská. Budúci rok objednáme znova.Úplne dokonalá služba!Perfekt.Takýto výsledok umývania sme nečakali a rozhodne budeme chcieť aj budúci rok.Celkový prístup a kvalita odvedenej služby nemá v Hodruši-Hámroch vo svojom odbore konkurenciu. Odteraz už jedine táto firma.

Sociálne siete

Instagram Facebook