Objednať

Strojové umývanie a čistenie Sídlisko KVP

strojové umývanie a čistenie

Požadujete dôkladné strojové umývanie a čistenie v obci Sídlisko KVP a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Sídlisku KVP postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek a kedykoľvek vám v Sídlisku KVP alebo v okolí Sídliska KVP zaistíme prostredníctvom našej preverenej a spoľahlivej upratovacej spoločnosti strojové umývanie a čistenie bytových i nebytových priestorov, strojové umývanie a čistenie sklenených plôch alebo strojové umývanie a čistenie podláh a podlahových krytín. Sme profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Sídlisku KVP špecializuje na strojové čistenie podlahových plôch bez ohľadu na to, o aký druh podlahy či podlahovej krytiny ide. Poskytneme strojové čistenie domácností, ale aj garážových či parkovacích plôch neobmedzených veľkostí, rovnako vám v Sídlisku KVP zaistíme i strojové čistenie neobmedzene veľkých sklenených plôch. Pre akýkoľvek druh strojového umývania a čistenia vám sme v Sídlisku KVP aj v celom okolí Sídliska KVP k dispozícii 24 hodín denne.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Sídlisku KVP alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Sídlisku KVP si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri strojové umývanie a čistenie Sídlisko KVP cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem strojového umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Sídlisku KVP záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu strojové umývanie a čistenie Sídlisko KVP vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Celkový prístup a kvalita odvedenej služby nemá v Sídlisku KVP vo svojom odbore konkurenciu. Odteraz už jedine táto firma.Zaistili nám kompletné strojové čistenie v celej hale a spokojnosť bola obrovská. Budúci rok objednáme znova.v Sídlisku KVP nám franchisa EXTRA UPRATOVANIE zaistila umytie fasády a celá krásne prekukla.Zaisťujú pre nás v Sídlisku KVP pravidelne strojové umývanie všetkých kancelárskych plôch a určite by sme nemenili.Úplne dokonalá služba!Perfekt.Takýto výsledok umývania sme nečakali a rozhodne budeme chcieť aj budúci rok.

Sociálne siete

Instagram Facebook