Objednať

Ručné umývanie a čistenie Veľké Revištia

ručné umývanie a čistenie

Požadujete dôkladné ručné umývanie a čistenie v obci Veľké Revištia a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám vo Veľkých Revištiach postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek vo Veľkých Revištiach alebo v okolí Veľkých Revíšť vám prostredníctvom našej spoľahlivej a kvalitnej upratovacej spoločnosti zaistíme a poskytneme dokonalé a detailné ručné umývanie. Sme profesionálna franchisová firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa vo Veľkých Revištiach špecializuje na detailné ručné umývanie nábytku, ručné umývanie sklenených plôch, ručné umývanie koženého nábytku, ručné umývanie strojov či prístrojov, ručné umývanie výstavných priestorov alebo umeleckých predmetov. Dôkladne vám vo Veľkých Revištiach umyjeme a upraceme aj vaše domácnosti. Kedykoľvek vám vo Veľkých Revištiach a v celom okrese Sobrance zaistíme a poskytneme dokonalé ručné upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie lekárskych prístrojov, umývanie nábytku a vybavenia, umývanie starožitných predmetov alebo umývanie a čistenie osvetlenia. Pre akýkoľvek druh ručného detailného umývania vám vo Veľkých Revištiach samozrejme zaistíme a dodáme potrebné upratovacie prostriedky.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň vo Veľkých Revištiach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch vo Veľkých Revištiach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri ručné umývanie a čistenie Veľké Revištia cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem ručného umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkých Revištiach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu ručné umývanie a čistenie Veľké Revištia vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Kvalitné a lacné upratovanie z Veľkých Revíšť. Palec hore.Využívame ich služby každý rok pri rôznych upratovaniach a sme nadmieru spokojní.Objednali sme si túto spoločnosť na upratovanie do múzea a zaistili nám naozaj profesionálny servis.vo Veľkých Revištiach pre mňa zaisťovali vo firme ručné umývanie a odvtedy využívam aj doma.Nechali sme si od tejto firmy zaistiť ručné čistenie nábytku a určite sme neprehlúpli. Veľmi kvalitná služba za prijateľnú cenu.Každoročne využívame ich profesionálne služby tak doma, ako aj vo firme.Ďakujem, úplne dokonalé ručné umývanie vo Veľkých Revištiach.

Sociálne siete

Instagram Facebook