Objednať

Ručné umývanie a čistenie Margecany

ručné umývanie a čistenie

Požadujete dôkladné ručné umývanie a čistenie v obci Margecany a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Margecanoch postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek v Margecanoch alebo v okolí Margecian vám prostredníctvom našej spoľahlivej a kvalitnej upratovacej spoločnosti zaistíme a poskytneme dokonalé a detailné ručné umývanie. Sme profesionálna franchisová firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Margecanoch špecializuje na detailné ručné umývanie nábytku, ručné umývanie sklenených plôch, ručné umývanie koženého nábytku, ručné umývanie strojov či prístrojov, ručné umývanie výstavných priestorov alebo umeleckých predmetov. Dôkladne vám v Margecanoch umyjeme a upraceme aj vaše domácnosti. Kedykoľvek vám v Margecanoch a v celom okrese Gelnica zaistíme a poskytneme dokonalé ručné upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie lekárskych prístrojov, umývanie nábytku a vybavenia, umývanie starožitných predmetov alebo umývanie a čistenie osvetlenia. Pre akýkoľvek druh ručného detailného umývania vám v Margecanoch samozrejme zaistíme a dodáme potrebné upratovacie prostriedky.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Margecanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Margecanoch si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri ručné umývanie a čistenie Margecany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem ručného umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Margecanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu ručné umývanie a čistenie Margecany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Ďakujem, úplne dokonalé ručné umývanie v Margecanoch.Objednali sme si túto spoločnosť na upratovanie do múzea a zaistili nám naozaj profesionálny servis.Každoročne využívame ich profesionálne služby tak doma, ako aj vo firme.Kvalitné a lacné upratovanie z Margecian. Palec hore.Využívame ich služby každý rok pri rôznych upratovaniach a sme nadmieru spokojní.v Margecanoch pre mňa zaisťovali vo firme ručné umývanie a odvtedy využívam aj doma.Nechali sme si od tejto firmy zaistiť ručné čistenie nábytku a určite sme neprehlúpli. Veľmi kvalitná služba za prijateľnú cenu.

Sociálne siete

Instagram Facebook