Objednať

Ručné umývanie a čistenie Čunovo

ručné umývanie a čistenie

Požadujete vykonať dôkladné ručné umývanie a čistenie v mestskej štvrti Čunovo a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Čunove kedykoľvek postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek v Čunove alebo v okolí Čunova vám prostredníctvom našej spoľahlivej a kvalitnej upratovacej spoločnosti zaistíme a poskytneme dokonalé a detailné ručné umývanie. Sme profesionálna franchisová firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Čunove špecializuje na detailné ručné umývanie nábytku, ručné umývanie sklenených plôch, ručné umývanie koženého nábytku, ručné umývanie strojov či prístrojov, ručné umývanie výstavných priestorov alebo umeleckých predmetov. Dôkladne vám v Čunove umyjeme a upraceme aj vaše domácnosti. Kedykoľvek vám v Čunove a v celom hlavnom meste Bratislava zaistíme a poskytneme dokonalé ručné upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie lekárskych prístrojov, umývanie nábytku a vybavenia, umývanie starožitných predmetov alebo umývanie a čistenie osvetlenia. Pre akýkoľvek druh ručného detailného umývania vám v Čunove samozrejme zaistíme a dodáme potrebné upratovacie prostriedky.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Čunove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Čunove si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri ručné umývanie a čistenie Čunovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem ručného umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Čunove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu ručné umývanie a čistenie Čunovo vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Ďakujem, úplne dokonalé ručné umývanie v Čunove.Objednali sme si túto spoločnosť na upratovanie do múzea a zaistili nám naozaj profesionálny servis.Každoročne využívame ich profesionálne služby tak doma, ako aj vo firme.Kvalitné a lacné upratovanie z Čunova. Palec hore.Využívame ich služby každý rok pri rôznych upratovaniach a sme nadmieru spokojní.v Čunove pre mňa zaisťovali vo firme ručné umývanie a odvtedy využívam aj doma.Nechali sme si od tejto firmy zaistiť ručné čistenie nábytku a určite sme neprehlúpli. Veľmi kvalitná služba za prijateľnú cenu.

Sociálne siete

Instagram Facebook