Objednať

Ručné umývanie a čistenie Dežerice

ručné umývanie a čistenie

Požadujete dôkladné ručné umývanie a čistenie v obci Dežerice a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Dežericiach postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek v Dežericiach alebo v okolí Dežeríc vám prostredníctvom našej spoľahlivej a kvalitnej upratovacej spoločnosti zaistíme a poskytneme dokonalé a detailné ručné umývanie. Sme profesionálna franchisová firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Dežericiach špecializuje na detailné ručné umývanie nábytku, ručné umývanie sklenených plôch, ručné umývanie koženého nábytku, ručné umývanie strojov či prístrojov, ručné umývanie výstavných priestorov alebo umeleckých predmetov. Dôkladne vám v Dežericiach umyjeme a upraceme aj vaše domácnosti. Kedykoľvek vám v Dežericiach a v celom okrese Bánovce nad Bebravou zaistíme a poskytneme dokonalé ručné upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie lekárskych prístrojov, umývanie nábytku a vybavenia, umývanie starožitných predmetov alebo umývanie a čistenie osvetlenia. Pre akýkoľvek druh ručného detailného umývania vám v Dežericiach samozrejme zaistíme a dodáme potrebné upratovacie prostriedky.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Dežericiach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Dežericiach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri ručné umývanie a čistenie Dežerice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem ručného umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dežericiach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu ručné umývanie a čistenie Dežerice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

v Dežericiach pre mňa zaisťovali vo firme ručné umývanie a odvtedy využívam aj doma.Nechali sme si od tejto firmy zaistiť ručné čistenie nábytku a určite sme neprehlúpli. Veľmi kvalitná služba za prijateľnú cenu.Využívame ich služby každý rok pri rôznych upratovaniach a sme nadmieru spokojní.Každoročne využívame ich profesionálne služby tak doma, ako aj vo firme.Ďakujem, úplne dokonalé ručné umývanie v Dežericiach.Objednali sme si túto spoločnosť na upratovanie do múzea a zaistili nám naozaj profesionálny servis.Kvalitné a lacné upratovanie z Dežeríc. Palec hore.

Sociálne siete

Instagram Facebook