Objednať

Vianočné upratovanie Ľubotín

vianočné upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na vianočné upratovanie v obci Ľubotín a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Ľubotíne poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Blížia sa Vianoce, sviatky pokoja a pohody a vy potrebujete zaistiť kvalitné a dokonalé vianočné upratovanie v Ľubotíne alebo v okolí Ľubotína? Hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu na zabezpečenie tohto vianočného upratovania v Ľubotíne? Bingo. Túto firmu ste práve našli! Sme zavedená profesionálna upratovacia firma z okolia Ľubotína. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE je sieť skúsených a zaškolených upratovačiek, ktoré vám v Ľubotíne a celom okrese Stará Ľubovňa zaistia a samozrejme poskytnú veľké vianočné upratovanie vo vašich bytoch, vianočné upratovanie vo vašich domoch, vianočné upratovanie vo vašich domácnostiach, ale aj vianočné upratovanie vo firmách či kanceláriách nachádzajúcich sa v Ľubotíne. Veľmi radi vám poskytneme toto dôležité sezónne upratovanie, ako sú vianočné upratovanie, veľkonočné upratovanie či jarné upratovanie. Keďže je ale toto sezónne upratovanie veľmi žiadané, odporúčame každému, aby si toto sezónne upratovanie objednal s dostatočným časovým predstihom, aby sme v Ľubotíne dokázali toto upratovanie poskytnúť tak, ako si budete priať. Pokiaľ si napríklad budete priať zaistiť aj vianočnú výzdobu, zaistíme vám ju. Štandardné vianočné upratovanie v Ľubotíne je kompletné upratovanie celej vašej domácnosti vrátane dôkladného umývania okien a čistenia sedačiek. Vždy urobíme maximum pre to, aby bola vaša domácnosť v skvelom stave pred týmito krásnymi zimnými sviatkami. Všetky prípravky potrebné na vianočné upratovanie sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb zabezpečovaných v Ľubotíne.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Ľubotíne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Ľubotíne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri vianočné upratovanie Ľubotín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vianočných upratovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Ľubotíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu vianočné upratovanie Ľubotín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Dokonalé predvianočné upratovanie, môžem len odporučiť.Som veľmi pracovne vyťažená, tak som na Vianoce objednala túto spoločnosť pre mojich rodičov žijúcich v Ľubotíne. Mamička sa úplne rozplývala nad ochotou a šikovnosťou. Touto cestou veľmi ďakujem za pomoc.Pravidelne na Vianoce využívam túto spoločnosť. Bezkonkurenčná, odporúčam.Vianoce mám spojené s Extra upratovaním, dievčatá perfektné, byt čistý a voňavý, určite všetkým odporúčam.Túto firmu si v Ľubotíne objednávam každý rok už v máji, aby na mňa mysleli na Vianoce. Som absolútne spokojná, neviem si to predstaviť bez ich pomoci.Rok čo rok nám na vianočné sviatky skrášľujú náš príbytok v Ľubotíne dievčatá z extra upratovania. Dokonca robia aj výzdobu. Sú skvelé, určite odporúčam.Na Vianoce upratovanie len od vás. Som spokojná nad mieru.Pravidelne na Vianoce nám táto spoločnosť upratuje v opatrovateľskom dome. Sme veľmi spokojní tak s prístupom, ako aj s odbornosťou, s ktorou práce prebiehajú. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook