Objednať

Upratovanie vlaku alebo autobusu Dolná Mariková

upratovanie vlakov a autobusov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie vlakov a autobusov v obci Dolná Mariková a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Dolnej Marikovej poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Dopytujete upratovanie vlakov, upratovanie autobusov či iných hromadných dopravných prostriedkov v Dolnej Marikovej alebo v okolí Dolnej Marikovej? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám veľmi rada poskytne toto upratovanie hromadných dopravných prostriedkov v Dolnej Marikovej. Postaráme sa o kompletné upratovanie vlakov, upratovanie autobusov, upratovanie električiek či upratovanie trolejbusov, a to tak jednorazovo, ako aj pravidelne. Upraceme všetok neporiadok po cestujúcich. Dokonale umyjeme a upraceme interiér týchto dopravných prostriedkov vrátane odmastenia a umytia všetkých okien a dverí. Nielen v Dolnej Marikovej, ale v celom okrese Považská Bystrica vám naša franchisová sieť zaistí upratovanie týchto dopravných prostriedkov, a to vždy vo vami zvolenom termíne a čase.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dolnej Marikovej alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dolnej Marikovej si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie vlakov a autobusov Dolná Mariková cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie vlakov alebo autobusov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dolnej Marikovej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie vlakov a autobusov Dolná Mariková vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pravidelne túto spoločnosť využívam na upratovanie a umývanie môjho autobusu. Budem využívať aj naďalej, veľká spokojnosť.Extra služby super, nie je čo vytknúť. Autobusy nám upratujú pravidelne a vždy spoľahlivo, odporúčame...Chválim a odporúčam. Autobus mi odovzdali ako nový.Upratovanie trolejbusov vždy v poriadku a bez nedostatkov.Už niekoľkokrát sme túto firmu využili na upratovanie a umývanie vagónových súprav. Práce boli vždy v termíne riadne odvedené.Som veľmi spokojný s komunikáciou aj odvedenou prácou, chválim a odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook