Objednať

Upratovanie spoločných priestorov Svodín

upratovanie spoločných priestorov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie spoločných priestorov v obci Svodín a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Svodíne poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte spoľahlivú firmu na upratovanie spoločných priestorov vo Svodíne alebo v okolí Svodína? Už hľadať nemusíte, práve ste ju našli. Sme zavedená upratovacia firma, ktorá poskytuje všetky upratovacie práce spoločných priestorov nielen vo Svodíne, ale v celom okolí Svodína. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Nové Zámky zaistí a samozrejme poskytne veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch, upratovanie v panelákoch, upratovanie v halách, upratovanie v administratívnych budovách alebo upratovanie v kancelárskych priestoroch. Jednorazové aj pravidelné upratovanie spoločných priestorov vám poskytneme vo vami zvolených časových termínoch, ktoré pre vás budú najviac vyhovujúce. Štandardné upratovanie spoločných priestorov vo Svodíne obsahuje vytretie či vysávanie podlahových krytín, umývanie a upratovanie výťahu, vytrenie schodísk, umývanie okien a dverí, alebo napríklad upratovanie vonkajších priestorov. V prípade akejkoľvek inej požiadavky na upratovanie spoločných priestorov vám radi vyhovieme. Všetky prípravky potrebné na toto upratovanie spoločných priestorov sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb zabezpečovaných vo Svodíne.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Svodíne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Svodíne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie spoločných priestorov Svodín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie spoločných priestorov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Svodíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie spoločných priestorov Svodín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Spoľahlivosť, kvalita. Firma extra upratovanie nám zaisťuje zatiaľ najlepšie upratovanie spoločných priestorov, aké sme kedy mali.Rozhodne palec nahor, upratovanie je vykonávané presne podľa rozpisov a kvalitne. Je poznať, že sa táto firma naozaj snaží.Na upratovanie našich vchodov využívame už 3 roky spoločnosť Extra. Veľká spokojnosť, budeme využívať aj naďalej.Po rokoch hľadania konečne niekto, kto vie upratovať.Pekne oblečené, dochvíľne, starostlivé. Chodba konečne aj vonia, odporúčam.Spoločné priestory vo Svodíne nám upratuje firma EXTRA UPRATOVANIE. Sme spokojní, upratovanie je vykonávané presne podľa dohody.

Sociálne siete

Instagram Facebook