Objednať

Upratovanie spoločných priestorov Sučany

upratovanie spoločných priestorov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie spoločných priestorov v obci Sučany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Sučanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte spoľahlivú firmu na upratovanie spoločných priestorov v Sučanoch alebo v okolí Sučian? Už hľadať nemusíte, práve ste ju našli. Sme zavedená upratovacia firma, ktorá poskytuje všetky upratovacie práce spoločných priestorov nielen v Sučanoch, ale v celom okolí Sučian. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Martin zaistí a samozrejme poskytne veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch, upratovanie v panelákoch, upratovanie v halách, upratovanie v administratívnych budovách alebo upratovanie v kancelárskych priestoroch. Jednorazové aj pravidelné upratovanie spoločných priestorov vám poskytneme vo vami zvolených časových termínoch, ktoré pre vás budú najviac vyhovujúce. Štandardné upratovanie spoločných priestorov v Sučanoch obsahuje vytretie či vysávanie podlahových krytín, umývanie a upratovanie výťahu, vytrenie schodísk, umývanie okien a dverí, alebo napríklad upratovanie vonkajších priestorov. V prípade akejkoľvek inej požiadavky na upratovanie spoločných priestorov vám radi vyhovieme. Všetky prípravky potrebné na toto upratovanie spoločných priestorov sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb zabezpečovaných v Sučanoch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Sučanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Sučanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie spoločných priestorov Sučany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie spoločných priestorov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Sučanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie spoločných priestorov Sučany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Spoločné priestory v Sučanoch nám upratuje firma EXTRA UPRATOVANIE. Sme spokojní, upratovanie je vykonávané presne podľa dohody.Na upratovanie našich vchodov využívame už 3 roky spoločnosť Extra. Veľká spokojnosť, budeme využívať aj naďalej.Spoľahlivosť, kvalita. Firma extra upratovanie nám zaisťuje zatiaľ najlepšie upratovanie spoločných priestorov, aké sme kedy mali.Rozhodne palec nahor, upratovanie je vykonávané presne podľa rozpisov a kvalitne. Je poznať, že sa táto firma naozaj snaží.Pekne oblečené, dochvíľne, starostlivé. Chodba konečne aj vonia, odporúčam.Po rokoch hľadania konečne niekto, kto vie upratovať.

Sociálne siete

Instagram Facebook