Objednať

Upratovanie po rekonštrukcii či prestavbe Streda nad Bodrogom

upratovanie po rekonštrukciách

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po rekonštrukciách v obci Streda nad Bodrogom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Strede nad Bodrogom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Strede nad Bodrogom dôkladne upratať byt po rekonštrukcii? Potrebujete v Strede nad Bodrogom poriadne upratať dom po rekonštrukcii? Potrebujete v Strede nad Bodrogom alebo v okolí Stredy nad Bodrogom upratať svoju domácnosť od všetkého neporiadku, ktorý vznikol po stavebnej rekonštrukcii vašej bytovej jednotky? Neváhajte osloviť našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve toto upratovanie po stavebných rekonštrukciách v Strede nad Bodrogom zaisťuje. Radi a rýchlo vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po rekonštrukciách vzniká . Upraceme po maliaroch, upraceme po murároch, upraceme po inštalatéroch, ale dôkladne upraceme vašu domácnosť v Strede nad Bodrogom aj po sadrokartonároch, či po stolároch. Upraceme celú vašu domácnosť po ľubovoľnej stavebnej rekonštrukcii. Upraceme zvyšky stavebných materiálov, dôkladne umyjeme podlahy, umyjeme okná i dvere, umyjeme všetko osvetlenie a šetrne umyjeme aj váš nábytok. Akékoľvek upratovanie po rekonštrukciách či stavebných úpravách v Strede nad Bodrogom či okrese Trebišov sú vykonávané čo najrýchlejšie, presne podľa vašich požiadaviek. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po rekonštrukcii sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných v Strede nad Bodrogom.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Strede nad Bodrogom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Strede nad Bodrogom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po rekonštrukciách Streda nad Bodrogom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po rekonštrukcii záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Strede nad Bodrogom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po rekonštrukciách Streda nad Bodrogom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Chcem veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie, ktoré ste mi zaistili po rekonštrukcii mojej kúpeľne. Ste veľmi šikovní, ďakujem vám. Budem vás všade chváliť.Robili sme kompletnú rekonštrukciu nášho bytu a na kompletné upratovanie po tejto rekonštrukcii v Strede nad Bodrogom sme si vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Veľmi nám pomohli, upratovanie po tejto rekonštrukcii urobili skutočne na jednotku. Určite odporúčame túto firmu.Dôkladné upratovanie po rekonštrukcii v Strede nad Bodrogom. Skvelá práca, odporúčam.Na upratovanie 6 bytov po rekonštrukcii v Strede nad Bodrogom si naša stavebná spoločnosť vybrala upratovaciu firmu Extra upratovanie. Výborná spolupráca, veľmi kvalitne odvedená práca. Určite budeme túto spoluprácu využívať aj v budúcnosti. Každému odporúčame.Veľmi kvalitne vykonané upratovanie po rekonštrukcii v Strede nad Bodrogom. Budem rozhodne využívať aj naďalej.Na upratovanie našich kancelárskych priestorov po stavebných úpravách sme využili služby tejto upratovacej firmy extra upratovanie. Profesionálny prístup aj práca. Ďakujeme a odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook