Objednať

Upratovanie po rekonštrukcii či prestavbe Hontianske Nemce

upratovanie po rekonštrukciách

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po rekonštrukciách v obci Hontianske Nemce a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Hontianskych Nemciach poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Hontianskych Nemciach dôkladne upratať byt po rekonštrukcii? Potrebujete v Hontianskych Nemciach poriadne upratať dom po rekonštrukcii? Potrebujete v Hontianskych Nemciach alebo v okolí Hontianskych Nemiec upratať svoju domácnosť od všetkého neporiadku, ktorý vznikol po stavebnej rekonštrukcii vašej bytovej jednotky? Neváhajte osloviť našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve toto upratovanie po stavebných rekonštrukciách v Hontianskych Nemciach zaisťuje. Radi a rýchlo vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po rekonštrukciách vzniká . Upraceme po maliaroch, upraceme po murároch, upraceme po inštalatéroch, ale dôkladne upraceme vašu domácnosť v Hontianskych Nemciach aj po sadrokartonároch, či po stolároch. Upraceme celú vašu domácnosť po ľubovoľnej stavebnej rekonštrukcii. Upraceme zvyšky stavebných materiálov, dôkladne umyjeme podlahy, umyjeme okná i dvere, umyjeme všetko osvetlenie a šetrne umyjeme aj váš nábytok. Akékoľvek upratovanie po rekonštrukciách či stavebných úpravách v Hontianskych Nemciach či okrese Krupina sú vykonávané čo najrýchlejšie, presne podľa vašich požiadaviek. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po rekonštrukcii sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných v Hontianskych Nemciach.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Hontianskych Nemciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Hontianskych Nemciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po rekonštrukciách Hontianske Nemce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po rekonštrukcii záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Hontianskych Nemciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po rekonštrukciách Hontianske Nemce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Veľmi kvalitne vykonané upratovanie po rekonštrukcii v Hontianskych Nemciach. Budem rozhodne využívať aj naďalej.Na upratovanie našich kancelárskych priestorov po stavebných úpravách sme využili služby tejto upratovacej firmy extra upratovanie. Profesionálny prístup aj práca. Ďakujeme a odporúčame.Chcem veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie, ktoré ste mi zaistili po rekonštrukcii mojej kúpeľne. Ste veľmi šikovní, ďakujem vám. Budem vás všade chváliť.Robili sme kompletnú rekonštrukciu nášho bytu a na kompletné upratovanie po tejto rekonštrukcii v Hontianskych Nemciach sme si vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Veľmi nám pomohli, upratovanie po tejto rekonštrukcii urobili skutočne na jednotku. Určite odporúčame túto firmu.Dôkladné upratovanie po rekonštrukcii v Hontianskych Nemciach. Skvelá práca, odporúčam.Na upratovanie 6 bytov po rekonštrukcii v Hontianskych Nemciach si naša stavebná spoločnosť vybrala upratovaciu firmu Extra upratovanie. Výborná spolupráca, veľmi kvalitne odvedená práca. Určite budeme túto spoluprácu využívať aj v budúcnosti. Každému odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook