Objednať

Upratovanie po rekonštrukcii či prestavbe Nová Dubnica

upratovanie po rekonštrukciách

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po rekonštrukciách v obci Nová Dubnica a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Novej Dubnici poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Novej Dubnici dôkladne upratať byt po rekonštrukcii? Potrebujete v Novej Dubnici poriadne upratať dom po rekonštrukcii? Potrebujete v Novej Dubnici alebo v okolí Novej Dubnice upratať svoju domácnosť od všetkého neporiadku, ktorý vznikol po stavebnej rekonštrukcii vašej bytovej jednotky? Neváhajte osloviť našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve toto upratovanie po stavebných rekonštrukciách v Novej Dubnici zaisťuje. Radi a rýchlo vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po rekonštrukciách vzniká . Upraceme po maliaroch, upraceme po murároch, upraceme po inštalatéroch, ale dôkladne upraceme vašu domácnosť v Novej Dubnici aj po sadrokartonároch, či po stolároch. Upraceme celú vašu domácnosť po ľubovoľnej stavebnej rekonštrukcii. Upraceme zvyšky stavebných materiálov, dôkladne umyjeme podlahy, umyjeme okná i dvere, umyjeme všetko osvetlenie a šetrne umyjeme aj váš nábytok. Akékoľvek upratovanie po rekonštrukciách či stavebných úpravách v Novej Dubnici či okrese Ilava sú vykonávané čo najrýchlejšie, presne podľa vašich požiadaviek. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po rekonštrukcii sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných v Novej Dubnici.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Novej Dubnici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Novej Dubnici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po rekonštrukciách Nová Dubnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po rekonštrukcii záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Novej Dubnici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po rekonštrukciách Nová Dubnica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Dôkladné upratovanie po rekonštrukcii v Novej Dubnici. Skvelá práca, odporúčam.Na upratovanie 6 bytov po rekonštrukcii v Novej Dubnici si naša stavebná spoločnosť vybrala upratovaciu firmu Extra upratovanie. Výborná spolupráca, veľmi kvalitne odvedená práca. Určite budeme túto spoluprácu využívať aj v budúcnosti. Každému odporúčame.Na upratovanie našich kancelárskych priestorov po stavebných úpravách sme využili služby tejto upratovacej firmy extra upratovanie. Profesionálny prístup aj práca. Ďakujeme a odporúčame.Veľmi kvalitne vykonané upratovanie po rekonštrukcii v Novej Dubnici. Budem rozhodne využívať aj naďalej.Robili sme kompletnú rekonštrukciu nášho bytu a na kompletné upratovanie po tejto rekonštrukcii v Novej Dubnici sme si vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Veľmi nám pomohli, upratovanie po tejto rekonštrukcii urobili skutočne na jednotku. Určite odporúčame túto firmu.Chcem veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie, ktoré ste mi zaistili po rekonštrukcii mojej kúpeľne. Ste veľmi šikovní, ďakujem vám. Budem vás všade chváliť.

Sociálne siete

Instagram Facebook