Objednať

Upratovanie po maliaroch a maľovaní Hrnčiarske Zalužany

upratovanie po maľovaní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po maľovaní v obci Hrnčiarske Zalužany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Hrnčiarskych Zalužanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Hrnčiarskych Zalužanoch upratať byt po maľovaní? Potrebujete v Hrnčiarskych Zalužanoch upratať dom po maliaroch? Potrebujete v Hrnčiarskych Zalužanoch alebo v okolí Hrnčiarskych Zalužian upratať svoju domácnosť po maliarskych prácach? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto upratovanie po maľovaní v Hrnčiarskych Zalužanoch zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po maľovaní často zostane na podlahách, na nábytku, ale aj na oknách vo vašich nehnuteľnostiach v Hrnčiarskych Zalužanoch. Upraceme celú vašu domácnosť po maľovaní, umyjeme okná i dvere, dôkladne umyjeme podlahy, šetrne umyjeme nábytok. v Hrnčiarskych Zalužanoch či okrese Poltár sú práce vykonávané v čase, ktorý si sami určíte. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po maľovaní sú automaticky dodávané v rámci našich služieb, takže ich nemusíte nikde zháňať ani kupovať.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Hrnčiarskych Zalužanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Hrnčiarskych Zalužanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po maľovaní Hrnčiarske Zalužany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po maľovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Hrnčiarskych Zalužanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po maľovaní Hrnčiarske Zalužany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Firma Extra upratovanie nám minulý týždeň zaisťovala upratovanie po vymaľovaní domu v Hrnčiarskych Zalužanoch. Od samotnej objednávky až do finálneho odovzdania odvedenej práce musím konštatovať, že som bola veľmi milo prekvapená ústretovosťou, ochotou a veľmi dobre odvedenou prácou. Cena veľmi príjemná, odporúčam a určite budem využívať aj naďalej služby tejto upratovacej firmy.Upratovanie po maliarskych prácach v Hrnčiarskych Zalužanoch prebehlo perfektne. Odporúčam.Chcela by som vám veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie môjho bytu po maľovaní. Ste fakt špičky, výborná práca. Ďakujem a odporúčam.Výborne vykonané upratovanie po maliaroch, ktorí mi maľovali byt v Hrnčiarskych Zalužanoch. Perfektná komunikácia, spoľahlivosť aj odvedená práca.Ďakujem za perfektné upratovanie po vymaľovaní môjho bytu v Hrnčiarskych Zalužanoch. Skvelá práca, odporúčam.Po vymaľovaní nášho bytu sme si na toto upratovanie po maľovaní vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Krásne odvedená práca, veľmi šikovné dievčatá. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook