Objednať

Upratovanie po maliaroch a maľovaní Ivanka pri Nitre

upratovanie po maľovaní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po maľovaní v obci Ivanka pri Nitre a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Ivanke pri Nitre poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Ivanke pri Nitre upratať byt po maľovaní? Potrebujete v Ivanke pri Nitre upratať dom po maliaroch? Potrebujete v Ivanke pri Nitre alebo v okolí Ivanky pri Nitre upratať svoju domácnosť po maliarskych prácach? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto upratovanie po maľovaní v Ivanke pri Nitre zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po maľovaní často zostane na podlahách, na nábytku, ale aj na oknách vo vašich nehnuteľnostiach v Ivanke pri Nitre. Upraceme celú vašu domácnosť po maľovaní, umyjeme okná i dvere, dôkladne umyjeme podlahy, šetrne umyjeme nábytok. v Ivanke pri Nitre či okrese Nitra sú práce vykonávané v čase, ktorý si sami určíte. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po maľovaní sú automaticky dodávané v rámci našich služieb, takže ich nemusíte nikde zháňať ani kupovať.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Ivanke pri Nitre alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Ivanke pri Nitre si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po maľovaní Ivanka pri Nitre cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po maľovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Ivanke pri Nitre záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po maľovaní Ivanka pri Nitre vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Po vymaľovaní nášho bytu sme si na toto upratovanie po maľovaní vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Krásne odvedená práca, veľmi šikovné dievčatá. Odporúčame.Firma Extra upratovanie nám minulý týždeň zaisťovala upratovanie po vymaľovaní domu v Ivanke pri Nitre. Od samotnej objednávky až do finálneho odovzdania odvedenej práce musím konštatovať, že som bola veľmi milo prekvapená ústretovosťou, ochotou a veľmi dobre odvedenou prácou. Cena veľmi príjemná, odporúčam a určite budem využívať aj naďalej služby tejto upratovacej firmy.Ďakujem za perfektné upratovanie po vymaľovaní môjho bytu v Ivanke pri Nitre. Skvelá práca, odporúčam.Upratovanie po maliarskych prácach v Ivanke pri Nitre prebehlo perfektne. Odporúčam.Chcela by som vám veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie môjho bytu po maľovaní. Ste fakt špičky, výborná práca. Ďakujem a odporúčam.Výborne vykonané upratovanie po maliaroch, ktorí mi maľovali byt v Ivanke pri Nitre. Perfektná komunikácia, spoľahlivosť aj odvedená práca.

Sociálne siete

Instagram Facebook