Objednať

Upratovanie po maliaroch a maľovaní Kláštor pod Znievom

upratovanie po maľovaní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po maľovaní v obci Kláštor pod Znievom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Kláštore pod Znievom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Kláštore pod Znievom upratať byt po maľovaní? Potrebujete v Kláštore pod Znievom upratať dom po maliaroch? Potrebujete v Kláštore pod Znievom alebo v okolí Kláštora pod Znievom upratať svoju domácnosť po maliarskych prácach? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto upratovanie po maľovaní v Kláštore pod Znievom zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po maľovaní často zostane na podlahách, na nábytku, ale aj na oknách vo vašich nehnuteľnostiach v Kláštore pod Znievom. Upraceme celú vašu domácnosť po maľovaní, umyjeme okná i dvere, dôkladne umyjeme podlahy, šetrne umyjeme nábytok. v Kláštore pod Znievom či okrese Martin sú práce vykonávané v čase, ktorý si sami určíte. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po maľovaní sú automaticky dodávané v rámci našich služieb, takže ich nemusíte nikde zháňať ani kupovať.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Kláštore pod Znievom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Kláštore pod Znievom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po maľovaní Kláštor pod Znievom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po maľovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Kláštore pod Znievom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po maľovaní Kláštor pod Znievom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Firma Extra upratovanie nám minulý týždeň zaisťovala upratovanie po vymaľovaní domu v Kláštore pod Znievom. Od samotnej objednávky až do finálneho odovzdania odvedenej práce musím konštatovať, že som bola veľmi milo prekvapená ústretovosťou, ochotou a veľmi dobre odvedenou prácou. Cena veľmi príjemná, odporúčam a určite budem využívať aj naďalej služby tejto upratovacej firmy.Upratovanie po maliarskych prácach v Kláštore pod Znievom prebehlo perfektne. Odporúčam.Chcela by som vám veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie môjho bytu po maľovaní. Ste fakt špičky, výborná práca. Ďakujem a odporúčam.Výborne vykonané upratovanie po maliaroch, ktorí mi maľovali byt v Kláštore pod Znievom. Perfektná komunikácia, spoľahlivosť aj odvedená práca.Ďakujem za perfektné upratovanie po vymaľovaní môjho bytu v Kláštore pod Znievom. Skvelá práca, odporúčam.Po vymaľovaní nášho bytu sme si na toto upratovanie po maľovaní vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Krásne odvedená práca, veľmi šikovné dievčatá. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook