Objednať

Upratovanie po maliaroch a maľovaní Kamenica nad Cirochou

upratovanie po maľovaní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po maľovaní v obci Kamenica nad Cirochou a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Kamenici nad Cirochou poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Kamenici nad Cirochou upratať byt po maľovaní? Potrebujete v Kamenici nad Cirochou upratať dom po maliaroch? Potrebujete v Kamenici nad Cirochou alebo v okolí Kamenice nad Cirochou upratať svoju domácnosť po maliarskych prácach? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto upratovanie po maľovaní v Kamenici nad Cirochou zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po maľovaní často zostane na podlahách, na nábytku, ale aj na oknách vo vašich nehnuteľnostiach v Kamenici nad Cirochou. Upraceme celú vašu domácnosť po maľovaní, umyjeme okná i dvere, dôkladne umyjeme podlahy, šetrne umyjeme nábytok. v Kamenici nad Cirochou či okrese Humenné sú práce vykonávané v čase, ktorý si sami určíte. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po maľovaní sú automaticky dodávané v rámci našich služieb, takže ich nemusíte nikde zháňať ani kupovať.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Kamenici nad Cirochou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Kamenici nad Cirochou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po maľovaní Kamenica nad Cirochou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po maľovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Kamenici nad Cirochou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po maľovaní Kamenica nad Cirochou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Chcela by som vám veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie môjho bytu po maľovaní. Ste fakt špičky, výborná práca. Ďakujem a odporúčam.Upratovanie po maliarskych prácach v Kamenici nad Cirochou prebehlo perfektne. Odporúčam.Výborne vykonané upratovanie po maliaroch, ktorí mi maľovali byt v Kamenici nad Cirochou. Perfektná komunikácia, spoľahlivosť aj odvedená práca.Ďakujem za perfektné upratovanie po vymaľovaní môjho bytu v Kamenici nad Cirochou. Skvelá práca, odporúčam.Po vymaľovaní nášho bytu sme si na toto upratovanie po maľovaní vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Krásne odvedená práca, veľmi šikovné dievčatá. Odporúčame.Firma Extra upratovanie nám minulý týždeň zaisťovala upratovanie po vymaľovaní domu v Kamenici nad Cirochou. Od samotnej objednávky až do finálneho odovzdania odvedenej práce musím konštatovať, že som bola veľmi milo prekvapená ústretovosťou, ochotou a veľmi dobre odvedenou prácou. Cena veľmi príjemná, odporúčam a určite budem využívať aj naďalej služby tejto upratovacej firmy.

Sociálne siete

Instagram Facebook