Objednať

Upratovanie obchodu alebo predajne Tesárske Mlyňany

upratovanie obchodov a predajní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie obchodov a predajní v obci Tesárske Mlyňany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Tesárskych Mlyňanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte kvalitného poskytovateľa upratovacích služieb na upratovanie obchodného centra, upratovanie obchodov, upratovanie predajní v Tesárskych Mlyňanoch alebo v okolí Tesárskych Mlynian? Sme spoľahlivá profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá poskytuje svoje upratovacie práce tak v Tesárskych Mlyňanoch, ako aj v celom priľahlom okolí Tesárskych Mlynian. Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Tesárskych Mlyňanoch a okolí Tesárskych Mlynian zaistí a poskytne kompletné generálne upratovanie obchodného centra, upratovanie obchodu alebo upratovanie predajne. S maximálnou starostlivosťou vám ako profesionálna upratovacia spoločnosť z Tesárskych Mlynian ručne aj strojovo upraceme akékoľvek podlahové plochy a povrchy. Zametieme, vyčistíme, vytrieme, umyjeme, upraceme. V prípade vášho záujmu vám samozrejme umyjeme okná aj výkladné skrine, vytrieme schodiská, vyleštíme zábradlie, vynesieme odpadky. Tieto upratovacie práce vám v Tesárskych Mlyňanoch môžeme poskytnúť tak jednorazovo, ako aj pravidelne, a to vždy vo vami zvolenom termíne. Samozrejmosťou pri upratovaní obchodov je zabezpečenie upratovania okolitých plôch, umývanie a čistenie osvetlenia, upratovanie schodíšť a upratovanie prístupových a vonkajších plôch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Tesárskych Mlyňanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Tesárskych Mlyňanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie obchodov a predajní Tesárske Mlyňany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie obchodov alebo predajní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Tesárskych Mlyňanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie obchodov a predajní Tesárske Mlyňany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Výborné služby, určite odporúčam.Predajňa je opäť ako nová. Túto spoločnosť odporúčam.Zatiaľ najlepšia upratovacia služba, akú sme mali. Určite budeme využívať aj naďalej.Výborný prístup, skvelá komunikácia, výborná cena. ‚Upratovanie obchodu úplne bez akéhokoľvek problému. Môžem vrelo odporučiť.Potrebovali sme upratať náš veľkoobchod po sťahovaní. Perfektne odvedená práca od Extra Upratovanie.

Sociálne siete

Instagram Facebook