Objednať

Upratovanie obchodu alebo predajne Súľov-Hradná

upratovanie obchodov a predajní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie obchodov a predajní v obci Súľov-Hradná a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Súľove-Hradnej poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte kvalitného poskytovateľa upratovacích služieb na upratovanie obchodného centra, upratovanie obchodov, upratovanie predajní v Súľove-Hradnej alebo v okolí Súľova-Hradnej? Sme spoľahlivá profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá poskytuje svoje upratovacie práce tak v Súľove-Hradnej, ako aj v celom priľahlom okolí Súľova-Hradnej. Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Súľove-Hradnej a okolí Súľova-Hradnej zaistí a poskytne kompletné generálne upratovanie obchodného centra, upratovanie obchodu alebo upratovanie predajne. S maximálnou starostlivosťou vám ako profesionálna upratovacia spoločnosť zo Súľova-Hradnej ručne aj strojovo upraceme akékoľvek podlahové plochy a povrchy. Zametieme, vyčistíme, vytrieme, umyjeme, upraceme. V prípade vášho záujmu vám samozrejme umyjeme okná aj výkladné skrine, vytrieme schodiská, vyleštíme zábradlie, vynesieme odpadky. Tieto upratovacie práce vám v Súľove-Hradnej môžeme poskytnúť tak jednorazovo, ako aj pravidelne, a to vždy vo vami zvolenom termíne. Samozrejmosťou pri upratovaní obchodov je zabezpečenie upratovania okolitých plôch, umývanie a čistenie osvetlenia, upratovanie schodíšť a upratovanie prístupových a vonkajších plôch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Súľove-Hradnej alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Súľove-Hradnej si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie obchodov a predajní Súľov-Hradná cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie obchodov alebo predajní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Súľove-Hradnej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie obchodov a predajní Súľov-Hradná vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Zatiaľ najlepšia upratovacia služba, akú sme mali. Určite budeme využívať aj naďalej.Výborné služby, určite odporúčam.Potrebovali sme upratať náš veľkoobchod po sťahovaní. Perfektne odvedená práca od Extra Upratovanie.Predajňa je opäť ako nová. Túto spoločnosť odporúčam.Výborný prístup, skvelá komunikácia, výborná cena. ‚Upratovanie obchodu úplne bez akéhokoľvek problému. Môžem vrelo odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook