Objednať

Upratovanie haly alebo skladu Dolné Vestenice

upratovanie hál či skladov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie hál či skladov v obci Dolné Vestenice a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Dolných Vesteniciach poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Dolných Vesteniciach zaistiť rýchle upratanie haly? Potrebujete v Dolných Vesteniciach zaistiť kvalitné a spoľahlivé upratanie skladu? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá vám v Dolných Vesteniciach aj v celom okolí Dolných Vesteníc zaistí a poskytne upratovanie výrobných hál, upratovanie skladov a podobných nebytových objektov. Poskytneme vám nielen jednorazové generálne upratovanie hál a skladov, ale v prípade záujmu vám v Dolných Vesteniciach zaistíme aj pravidelné upratovanie týchto priestorov. Poskytneme vám precízne ručné umývanie, ale aj umývanie strojové. Umyjeme podlahy, umyjeme stroje, umyjeme okná i dvere. Taktiež vám prostredníctvom našej franchisovej siete môžeme v Dolných Vesteniciach zaistiť vypratávacie práce a následné upratovanie v halách či skladoch po ich kompletnom vyprataní.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dolných Vesteniciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dolných Vesteniciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie hál či skladov Dolné Vestenice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie hál alebo skladov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dolných Vesteniciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie hál či skladov Dolné Vestenice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Spoločnosť Extra sme oslovili s dopytom upratania 12OO m2 podláh našej výrobne. Od prvotnej komunikácie po odovzdaní diela prebehlo všetko v poriadku, odporúčam.Aj keď bolo veľmi nepriaznivé počasie, upratovanie skladov zaistili presne podľa dohody. Túto spoločnosť môžem na upratovanie vrelo odporučiť.Upratovanie haly pred rekonštrukciou prebehlo úplne v pohode. Spokojnosť s prácou aj s cenou.Upratovanie haly aj čistenie okien v úplnom poriadku a presne v termíne.Od A do Z o všetko postarané. Stroje, ľudia, prípravky, perfekt služby.S upratovaním našich skladov sme boli veľmi spokojní. Kvalitná upratovacia firma.

Sociálne siete

Instagram Facebook