Objednať

Upratovanie haly alebo skladu Vajnory

upratovanie hál či skladov

Potrebujete zaistiť upratovanie hál či skladov v mestskej štvrti Vajnory a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Vajnoroch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete vo Vajnoroch zaistiť rýchle upratanie haly? Potrebujete vo Vajnoroch zaistiť kvalitné a spoľahlivé upratanie skladu? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá vám vo Vajnoroch aj v celom okolí Vajnôr zaistí a poskytne upratovanie výrobných hál, upratovanie skladov a podobných nebytových objektov. Poskytneme vám nielen jednorazové generálne upratovanie hál a skladov, ale v prípade záujmu vám vo Vajnoroch zaistíme aj pravidelné upratovanie týchto priestorov. Poskytneme vám precízne ručné umývanie, ale aj umývanie strojové. Umyjeme podlahy, umyjeme stroje, umyjeme okná i dvere. Taktiež vám prostredníctvom našej franchisovej siete môžeme vo Vajnoroch zaistiť vypratávacie práce a následné upratovanie v halách či skladoch po ich kompletnom vyprataní.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Vajnoroch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Vajnoroch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie hál či skladov Vajnory cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie hál alebo skladov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Vajnoroch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie hál či skladov Vajnory vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Od A do Z o všetko postarané. Stroje, ľudia, prípravky, perfekt služby.S upratovaním našich skladov sme boli veľmi spokojní. Kvalitná upratovacia firma.Upratovanie haly aj čistenie okien v úplnom poriadku a presne v termíne.Spoločnosť Extra sme oslovili s dopytom upratania 12OO m2 podláh našej výrobne. Od prvotnej komunikácie po odovzdaní diela prebehlo všetko v poriadku, odporúčam.Upratovanie haly pred rekonštrukciou prebehlo úplne v pohode. Spokojnosť s prácou aj s cenou.Aj keď bolo veľmi nepriaznivé počasie, upratovanie skladov zaistili presne podľa dohody. Túto spoločnosť môžem na upratovanie vrelo odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook