Objednať

Upratovanie bytu a bytového priestoru Sokolovce

upratovanie bytových priestorov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytových priestorov v obci Sokolovce a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Sokolovciach poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte kvalitnú a spoľahlivú firmu na upratovanie bytových priestorov v Sokolovciach alebo v okolí Sokoloviec? Už hľadať nemusíte, práve ste ju našli. Sme zavedená profesionálna upratovacia firma, ktorá poskytuje všetky upratovacie práce bytových priestorov nielen v Sokolovciach, ale aj v celom okolí Sokoloviec. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Piešťany zaistí a poskytne veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovanie bytových priestorov, ako napríklad upratovanie bytu, upratovanie domu, upratovanie domácností v domoch alebo upratovanie nebytových priestorov v panelákoch. Jednorazové aj pravidelné upratovanie bytových i nebytových priestorov vám poskytneme vo vami zvolených časových termínoch, ktoré pre vás budú najviac vyhovujúce. Štandardné upratovanie bytových priestorov v Sokolovciach obsahuje vytretie podlahy či podlahových krytín, vysávanie kobercov, umývanie okien a okenných rámov, umývanie nábytku, utieranie prachu, tepovanie sedacích súprav alebo napríklad upratovanie . V prípade akejkoľvek inej požiadavky na upratovanie bytových priestorov v Sokolovciach vám radi vyhovieme. Všetky prípravky, potrebné na toto upratovanie bytových priestorov, sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb zabezpečovaných v Sokolovciach.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Sokolovciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Sokolovciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytových priestorov Sokolovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytových priestorov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Sokolovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytových priestorov Sokolovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pravidelné upratovanie bytového komplexu zaistila táto upratovacia firma veľmi odborne a precízne, odporúčam.Perfektne upratané nebytové priestory v Sokolovciach, nájomníci budú sto pro spokojní, ďakujem.Upratovanie novej stavby bytového domu v Sokolovciach prebehlo bez komplikácií podľa dohody.Bytovky v perfektnom stave, okná ako nové, odporúčam.Na kompletné upratovanie novej výstavby bytových priestorov sme si vybrali túto spoločnosť. Práca bola odvedená veľmi kvalitne, odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook