Objednať

Upratovanie bytu a bytového priestoru Klátova Nová Ves

upratovanie bytových priestorov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytových priestorov v obci Klátova Nová Ves a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Klátovej Novej Vsi poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte kvalitnú a spoľahlivú firmu na upratovanie bytových priestorov v Klátovej Novej Vsi alebo v okolí Klátovej Novej Vsi? Už hľadať nemusíte, práve ste ju našli. Sme zavedená profesionálna upratovacia firma, ktorá poskytuje všetky upratovacie práce bytových priestorov nielen v Klátovej Novej Vsi, ale aj v celom okolí Klátovej Novej Vsi. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Partizánske zaistí a poskytne veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovanie bytových priestorov, ako napríklad upratovanie bytu, upratovanie domu, upratovanie domácností v domoch alebo upratovanie nebytových priestorov v panelákoch. Jednorazové aj pravidelné upratovanie bytových i nebytových priestorov vám poskytneme vo vami zvolených časových termínoch, ktoré pre vás budú najviac vyhovujúce. Štandardné upratovanie bytových priestorov v Klátovej Novej Vsi obsahuje vytretie podlahy či podlahových krytín, vysávanie kobercov, umývanie okien a okenných rámov, umývanie nábytku, utieranie prachu, tepovanie sedacích súprav alebo napríklad upratovanie . V prípade akejkoľvek inej požiadavky na upratovanie bytových priestorov v Klátovej Novej Vsi vám radi vyhovieme. Všetky prípravky, potrebné na toto upratovanie bytových priestorov, sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb zabezpečovaných v Klátovej Novej Vsi.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Klátovej Novej Vsi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Klátovej Novej Vsi si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytových priestorov Klátova Nová Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytových priestorov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Klátovej Novej Vsi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytových priestorov Klátova Nová Ves vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pravidelné upratovanie bytového komplexu zaistila táto upratovacia firma veľmi odborne a precízne, odporúčam.Perfektne upratané nebytové priestory v Klátovej Novej Vsi, nájomníci budú sto pro spokojní, ďakujem.Upratovanie novej stavby bytového domu v Klátovej Novej Vsi prebehlo bez komplikácií podľa dohody.Bytovky v perfektnom stave, okná ako nové, odporúčam.Na kompletné upratovanie novej výstavby bytových priestorov sme si vybrali túto spoločnosť. Práca bola odvedená veľmi kvalitne, odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook