Objednať

Upratovacie služby a činnosti Remetské Hámre

upratovacie služby

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie služby v obci Remetské Hámre a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Remetských Hámroch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte v Remetských Hámroch alebo v okolí Remetských Hámrov spoľahlivú a preverenú spoločnosť, ktorá by vám rýchlo v Remetských Hámroch zaistila a poskytla kvalitné upratovacie služby? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE je stabilná upratovacia firma, ktorá poskytuje svoje upratovacie služby aj v Remetských Hámroch Zaistíme vám a poskytneme nielen jednorazové upratovanie, ako napríklad generálne upratovanie alebo vianočné upratovanie , ale v Remetských Hámroch zaistíme vám aj pravidelné upratovanie a pravidelné umývanie okien či umývanie výkladov a výkladných skríň. Naše upratovacie služby poskytujeme v Remetských Hámroch nepretržite, 24 hodín denne, a to vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Budeme skutočne veľmi potešení, ak si ľubovoľné upratovacie služby v Remetských Hámroch objednáte u našej upratovacej siete EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Remetských Hámroch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Remetských Hámroch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie služby Remetské Hámre cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacích služieb záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Remetských Hámroch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie služby Remetské Hámre vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Perfektné upratovacie služby, ktoré mi boli v Remetských Hámroch poskytnuté. Rozhodne budem využívať aj naďalej. Ďakujem a odporúčam.Upratovacie služby presne podľa mojich predstáv. Spoľahliví, ochotní a maximálne ústretoví. Cena upratovania perfektne sedela. Odporúčam.Upratovacie služby na jednotku. Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca. Ďakujem veľakrát. Odporúčam.Úplne najlepšie upratovacie služby v Remetských Hámroch, ktoré som si mohla vybrať. Skutočne maximálna spokojnosť. Budem vás využívať aj naďalej.Potreboval som v Remetských Hámroch zaistiť kvalitné upratovacie služby a tie som tiež zohnal. Extra upratovanie môžem iba odporučiť. Super prístup aj veľmi kvalitné práce.Po sťahovaní v Remetských Hámroch zaistili perfektné upratovacie služby, veľmi fajn ľudia, odporúčam.Veľmi spoľahlivé a kvalitné upratovacie služby. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook