Objednať

Upratovacie služby a činnosti Dvory nad Žitavou

upratovacie služby

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie služby v obci Dvory nad Žitavou a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Dvoroch nad Žitavou poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte vo Dvoroch nad Žitavou alebo v okolí Dvorov nad Žitavou spoľahlivú a preverenú spoločnosť, ktorá by vám rýchlo vo Dvoroch nad Žitavou zaistila a poskytla kvalitné upratovacie služby? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE je stabilná upratovacia firma, ktorá poskytuje svoje upratovacie služby aj vo Dvoroch nad Žitavou Zaistíme vám a poskytneme nielen jednorazové upratovanie, ako napríklad generálne upratovanie alebo vianočné upratovanie , ale vo Dvoroch nad Žitavou zaistíme vám aj pravidelné upratovanie a pravidelné umývanie okien či umývanie výkladov a výkladných skríň. Naše upratovacie služby poskytujeme vo Dvoroch nad Žitavou nepretržite, 24 hodín denne, a to vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Budeme skutočne veľmi potešení, ak si ľubovoľné upratovacie služby vo Dvoroch nad Žitavou objednáte u našej upratovacej siete EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Dvoroch nad Žitavou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Dvoroch nad Žitavou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie služby Dvory nad Žitavou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacích služieb záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Dvoroch nad Žitavou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie služby Dvory nad Žitavou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovacie služby presne podľa mojich predstáv. Spoľahliví, ochotní a maximálne ústretoví. Cena upratovania perfektne sedela. Odporúčam.Úplne najlepšie upratovacie služby vo Dvoroch nad Žitavou, ktoré som si mohla vybrať. Skutočne maximálna spokojnosť. Budem vás využívať aj naďalej.Potreboval som vo Dvoroch nad Žitavou zaistiť kvalitné upratovacie služby a tie som tiež zohnal. Extra upratovanie môžem iba odporučiť. Super prístup aj veľmi kvalitné práce.Po sťahovaní vo Dvoroch nad Žitavou zaistili perfektné upratovacie služby, veľmi fajn ľudia, odporúčam.Veľmi spoľahlivé a kvalitné upratovacie služby. Určite odporúčam.Upratovacie služby na jednotku. Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca. Ďakujem veľakrát. Odporúčam.Perfektné upratovacie služby, ktoré mi boli vo Dvoroch nad Žitavou poskytnuté. Rozhodne budem využívať aj naďalej. Ďakujem a odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook