Objednať

Umývanie terasy alebo balkóna Torysa

umývanie terás a balkónov

Požadujete dôkladné umývanie terás a balkónov v obci Torysa a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Toryse postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebovali by ste v Toryse alebo v okolí Torysy zaistiť upratovanie terasy alebo upratovanie balkóna? Potrebujete kdekoľvek v okrese Sabinov upratať a umyť záhradný altánok, pergolu alebo dôkladne umyť a upratať zimnú záhradu? Sme veľmi spoľahlivá a dôkladná upratovacia spoločnosť, ktorá právev Toryse aj v celom okolí Torysy zaisťuje a poskytuje tieto upratovacie práce zamerané na umývanie balkónov, umývanie terás alebo iných plôch vašich domácností, slúžiacich na oddych. Bez ohľadu na veľkosti týchto priestorov či plôch, ktoré chcete v Toryse upratať a umyť, naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám všetky tieto upratovacie práce v Toryse zaistí. Akékoľvek prípravky, potrebné na upratovanie balkónu či upratovanie terasy, vám samozrejme automaticky zaistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Toryse alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Toryse si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie terás a balkónov Torysa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie terás a balkónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Toryse záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie terás a balkónov Torysa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už sme si nevedeli rady so zašlou dlažbou na terase u nás v Toryse, tak sme zvolili variant zavolať profesionálom a urobili sme dobre. Terasa je opäť ako nová a bez znečistenia.Vyčistili nám kompletne celú 100-metrovú terasu, a to v 3 ľuďoch. Behom pár hodín bola úplne dokonalá a cena veľmi príjemná.Betónová dlažba po ich zásahu prekukla na nepoznanie.Nechali sme si v Toryse umyť kompletne celý zasklený balkón a zvládli to aj z vonkajšej strany, v čo sme ani nedúfali. Veľmi ďakujemeVeľmi veľké prekvapenie za príjemnú cenu. Terasa ako nová.Táto firma nám zaistila aj upratovanie vtáčieho trusu z balkóna v prenajímanom byte v Toryse, čo ostatní odmietli.

Sociálne siete

Instagram Facebook