Objednať

Umývanie terasy alebo balkóna Čabalovce

umývanie terás a balkónov

Požadujete dôkladné umývanie terás a balkónov v obci Čabalovce a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Čabalovciach postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebovali by ste v Čabalovciach alebo v okolí Čabaloviec zaistiť upratovanie terasy alebo upratovanie balkóna? Potrebujete kdekoľvek v okrese Medzilaborce upratať a umyť záhradný altánok, pergolu alebo dôkladne umyť a upratať zimnú záhradu? Sme veľmi spoľahlivá a dôkladná upratovacia spoločnosť, ktorá právev Čabalovciach aj v celom okolí Čabaloviec zaisťuje a poskytuje tieto upratovacie práce zamerané na umývanie balkónov, umývanie terás alebo iných plôch vašich domácností, slúžiacich na oddych. Bez ohľadu na veľkosti týchto priestorov či plôch, ktoré chcete v Čabalovciach upratať a umyť, naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám všetky tieto upratovacie práce v Čabalovciach zaistí. Akékoľvek prípravky, potrebné na upratovanie balkónu či upratovanie terasy, vám samozrejme automaticky zaistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Čabalovciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Čabalovciach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie terás a balkónov Čabalovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie terás a balkónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Čabalovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie terás a balkónov Čabalovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Veľmi veľké prekvapenie za príjemnú cenu. Terasa ako nová.Táto firma nám zaistila aj upratovanie vtáčieho trusu z balkóna v prenajímanom byte v Čabalovciach, čo ostatní odmietli.Nechali sme si v Čabalovciach umyť kompletne celý zasklený balkón a zvládli to aj z vonkajšej strany, v čo sme ani nedúfali. Veľmi ďakujemeVyčistili nám kompletne celú 100-metrovú terasu, a to v 3 ľuďoch. Behom pár hodín bola úplne dokonalá a cena veľmi príjemná.Už sme si nevedeli rady so zašlou dlažbou na terase u nás v Čabalovciach, tak sme zvolili variant zavolať profesionálom a urobili sme dobre. Terasa je opäť ako nová a bez znečistenia.Betónová dlažba po ich zásahu prekukla na nepoznanie.

Sociálne siete

Instagram Facebook