Objednať

Umývanie terasy alebo balkóna Spišský Hrhov

umývanie terás a balkónov

Požadujete dôkladné umývanie terás a balkónov v obci Spišský Hrhov a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Spišskom Hrhove postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebovali by ste v Spišskom Hrhove alebo v okolí Spišského Hrhova zaistiť upratovanie terasy alebo upratovanie balkóna? Potrebujete kdekoľvek v okrese Levoča upratať a umyť záhradný altánok, pergolu alebo dôkladne umyť a upratať zimnú záhradu? Sme veľmi spoľahlivá a dôkladná upratovacia spoločnosť, ktorá právev Spišskom Hrhove aj v celom okolí Spišského Hrhova zaisťuje a poskytuje tieto upratovacie práce zamerané na umývanie balkónov, umývanie terás alebo iných plôch vašich domácností, slúžiacich na oddych. Bez ohľadu na veľkosti týchto priestorov či plôch, ktoré chcete v Spišskom Hrhove upratať a umyť, naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám všetky tieto upratovacie práce v Spišskom Hrhove zaistí. Akékoľvek prípravky, potrebné na upratovanie balkónu či upratovanie terasy, vám samozrejme automaticky zaistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Spišskom Hrhove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Spišskom Hrhove si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie terás a balkónov Spišský Hrhov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie terás a balkónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Spišskom Hrhove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie terás a balkónov Spišský Hrhov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Nechali sme si v Spišskom Hrhove umyť kompletne celý zasklený balkón a zvládli to aj z vonkajšej strany, v čo sme ani nedúfali. Veľmi ďakujemeVeľmi veľké prekvapenie za príjemnú cenu. Terasa ako nová.Táto firma nám zaistila aj upratovanie vtáčieho trusu z balkóna v prenajímanom byte v Spišskom Hrhove, čo ostatní odmietli.Betónová dlažba po ich zásahu prekukla na nepoznanie.Vyčistili nám kompletne celú 100-metrovú terasu, a to v 3 ľuďoch. Behom pár hodín bola úplne dokonalá a cena veľmi príjemná.Už sme si nevedeli rady so zašlou dlažbou na terase u nás v Spišskom Hrhove, tak sme zvolili variant zavolať profesionálom a urobili sme dobre. Terasa je opäť ako nová a bez znečistenia.

Sociálne siete

Instagram Facebook