Objednať

Umývanie terasy alebo balkóna Heľpa

umývanie terás a balkónov

Požadujete dôkladné umývanie terás a balkónov v obci Heľpa a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Heľpe postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebovali by ste v Heľpe alebo v okolí Heľpy zaistiť upratovanie terasy alebo upratovanie balkóna? Potrebujete kdekoľvek v okrese Brezno upratať a umyť záhradný altánok, pergolu alebo dôkladne umyť a upratať zimnú záhradu? Sme veľmi spoľahlivá a dôkladná upratovacia spoločnosť, ktorá právev Heľpe aj v celom okolí Heľpy zaisťuje a poskytuje tieto upratovacie práce zamerané na umývanie balkónov, umývanie terás alebo iných plôch vašich domácností, slúžiacich na oddych. Bez ohľadu na veľkosti týchto priestorov či plôch, ktoré chcete v Heľpe upratať a umyť, naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám všetky tieto upratovacie práce v Heľpe zaistí. Akékoľvek prípravky, potrebné na upratovanie balkónu či upratovanie terasy, vám samozrejme automaticky zaistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Heľpe alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Heľpe si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie terás a balkónov Heľpa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie terás a balkónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Heľpe záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Vyčistili nám kompletne celú 100-metrovú terasu, a to v 3 ľuďoch. Behom pár hodín bola úplne dokonalá a cena veľmi príjemná.Už sme si nevedeli rady so zašlou dlažbou na terase u nás v Heľpe, tak sme zvolili variant zavolať profesionálom a urobili sme dobre. Terasa je opäť ako nová a bez znečistenia.Táto firma nám zaistila aj upratovanie vtáčieho trusu z balkóna v prenajímanom byte v Heľpe, čo ostatní odmietli.Betónová dlažba po ich zásahu prekukla na nepoznanie.Nechali sme si v Heľpe umyť kompletne celý zasklený balkón a zvládli to aj z vonkajšej strany, v čo sme ani nedúfali. Veľmi ďakujemeVeľmi veľké prekvapenie za príjemnú cenu. Terasa ako nová.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook