Objednať

Umývanie a vytieranie podlahy Budmerice

umývanie podláh

Požadujete vykonať dôkladné umývanie podláh v mestskej štvrti Budmerice a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Budmericiach kedykoľvek postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebovali by ste v Budmericiach alebo v okolí Budmeríc zaistiť pravidelné či jednorazové umývanie podlahy? Potrebujete kdekoľvek v okrese Pezinok dôkladne umyť a vytrieť podlahu či schodisko? Sme veľmi spoľahlivá a dôkladná upratovacia spoločnosť, ktorá práve v Budmericiach aj v celom okolí Budmeríc zaisťuje a poskytuje všetky druhy upratovacích prác zameraných na umývanie podláh ľubovoľných veľkostí.v Budmericiach poskytujeme ručné umývanie podláh, využívané prevažne pre bytové priestory. Ale poskytujeme aj strojové umývanie podláh a podlahových krytín určené hlavne pre nebytové priestory, obchody, salóny, firmy a výrobné areály. Bez ohľadu na veľkosť podláh či plôch, ktoré chcete v Budmericiach upratať a umyť, naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám toto upratovanie v Budmericiach zaistí, a to tak jednorazové generálne upratovanie podlahy, ako aj pravidelné upratovanie.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Budmericiach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Budmericiach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie podláh Budmerice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie podlahy záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Budmericiach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie podláh Budmerice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Už nikdy nikoho iného. v Budmericiach a celom okolí som nenarazila na lepšiu firmu. Za túto skúsenosť naozaj veľké vďaka.Táto firma pre nás pravidelne zaisťuje umývanie podláh v celej výrobnej hale a s ich službami sme nadmieru spokojní.Prišli k nám 2 sympatické slečny, oblečené v rovnakom oblečení a svoju prácu mali behom pár hodín hotovú, aj keď bolo pôvodne dohodnuté, že tu strávia minimálne 2 dni. Za mňa určite príjemná skúsenosť.v Budmericiach nám vytierali podlahu po rekonštrukcii a všetko úplne bez problémov.Vybrali sme si extra upratovanie na základe kladných referencií od známych a aj my môžeme naše pozitívne skúsenosti s ich prácou odovzdať ďalej.Za mňa úplne prvotriedna práca. Je poznať, že svojmu remeslu naozaj rozumejú.Objednali sme si pravidelné vytieranie v Budmericiach u nás v dome a už s touto spoločnosťou spolupracujeme viac ako 2 roky. Za túto dobu sme neriešili ani raz akýkoľvek problém, preto určite môžeme odporučiť.

Sociálne siete

Instagram Facebook