Objednať

Umývanie okenných rámov a dverí Hrušov

umývanie okenných rámov a dverí

Požadujete dôkladné umývanie okenných rámov a dverí v obci Hrušov a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Hrušove postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte niekoho spoľahlivého na umývanie okenných rámov a dverí v Hrušove alebo potrebujete umyť okenné rámy či dvere v okolí Hrušova? Sme zavedená upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto dôkladne umývanie dverí a umývanie okenných rámov v Hrušove poskytuje. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Hrušove a okolí zaistí a poskytne profesionálne upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie dverí, ale aj umývanie všetkých ďalších sklenených plôch bez ohľadu na druhy, typy či veľkosti. Zaistíme vám umývanie garážových brán i umývanie ostatných vstupných či vjazdových dverí a brán. Všetky prípravky potrebné na umývanie okenných rámov, umývanie brán, umývanie dverí či parapetov sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích prác zabezpečovaných v Hrušove alebo v okrese Veľký Krtíš.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Hrušove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Hrušove si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie okenných rámov a dverí Hrušov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie okenných rámov a umývanie dverí záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Hrušove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie okenných rámov a dverí Hrušov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Luxusné práce, cena bola veľmi zaujímavá za umytie asi 50 ks dverí v našej firme.Nechali sme si umyť tak okná, ako aj plastové rámy vrátane vstupných dverí v RD v Hrušove a boli sme veľmi prekvapení, o koľko prekukli. Za mňa odporúčam a znova využijem.Dostali sme odporúčania od susedky a rozhodne neľutujeme, že sme túto firmu využili. Veľmi profesionálne vykonaná práca. Vďaka.U nás v Hrušove sme zháňali nejakú upratovačku, ktorá umyje zašlé plastové rámy okien u babičky a náš výber neľutujem. Prišli 2 dievčatá v krásnych svietivých tričkách a bolo na prvý pohľad jasné, že svojej práci rozumejú. V takto čisté rámy a okná sme snáď ani nedúfali.Rozhodne odporúčam, takto čisté rámy okien boli naposledy pri kúpe.Po dokončení umývania vchodových dverí sme ostali stáť s otvorenou pusou a mysleli si, že nám dvere vymenili.

Sociálne siete

Instagram Facebook