Objednať

Umývanie okenných rámov a dverí Štiavnik

umývanie okenných rámov a dverí

Požadujete dôkladné umývanie okenných rámov a dverí v obci Štiavnik a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Štiavniku postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte niekoho spoľahlivého na umývanie okenných rámov a dverí v Štiavniku alebo potrebujete umyť okenné rámy či dvere v okolí Štiavnika? Sme zavedená upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto dôkladne umývanie dverí a umývanie okenných rámov v Štiavniku poskytuje. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Štiavniku a okolí zaistí a poskytne profesionálne upratovacie práce - umývanie okien, umývanie okenných rámov, umývanie dverí, ale aj umývanie všetkých ďalších sklenených plôch bez ohľadu na druhy, typy či veľkosti. Zaistíme vám umývanie garážových brán i umývanie ostatných vstupných či vjazdových dverí a brán. Všetky prípravky potrebné na umývanie okenných rámov, umývanie brán, umývanie dverí či parapetov sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích prác zabezpečovaných v Štiavniku alebo v okrese Bytča.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Štiavniku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Štiavniku si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie okenných rámov a dverí Štiavnik cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie okenných rámov a umývanie dverí záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Štiavniku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie okenných rámov a dverí Štiavnik vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Rozhodne odporúčam, takto čisté rámy okien boli naposledy pri kúpe.Po dokončení umývania vchodových dverí sme ostali stáť s otvorenou pusou a mysleli si, že nám dvere vymenili.Luxusné práce, cena bola veľmi zaujímavá za umytie asi 50 ks dverí v našej firme.Nechali sme si umyť tak okná, ako aj plastové rámy vrátane vstupných dverí v RD v Štiavniku a boli sme veľmi prekvapení, o koľko prekukli. Za mňa odporúčam a znova využijem.Dostali sme odporúčania od susedky a rozhodne neľutujeme, že sme túto firmu využili. Veľmi profesionálne vykonaná práca. Vďaka.U nás v Štiavniku sme zháňali nejakú upratovačku, ktorá umyje zašlé plastové rámy okien u babičky a náš výber neľutujem. Prišli 2 dievčatá v krásnych svietivých tričkách a bolo na prvý pohľad jasné, že svojej práci rozumejú. V takto čisté rámy a okná sme snáď ani nedúfali.

Sociálne siete

Instagram Facebook