Objednať

Pravidelné upratovanie Stročín

pravidelné upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na pravidelné upratovanie v obci Stročín a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Stročíne poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte spoľahlivú firmu na pravidelné upratovanie domov, pravidelné upratovanie bytov, pravidelné upratovanie domácností či pravidelné upratovanie kancelárií v Stročíne alebo v tesnej blízkosti Stročína? Možno ste práve našli tú najspoľahlivejšiu upratovaciu spoločnosť v SR. Sme značková upratovacia firma, ktorá svoje pravidelné upratovacie práce poskytuje nielen v Stročíne, ale aj v celom širokom okolí Stročína. Naša zavedená franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Stročíne aj v celom okrese Svidník zaistí a samozrejme poskytne akékoľvek upratovacie služby, ktoré požadujete pravidelne. Či už ide o pravidelné upratovanie bytov, upratovanie domov, pravidelné upratovanie domácností alebo pravidelné upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch či kanceláriách, prispôsobíme sa vždy vašim požiadavkám na čas vykonania konkrétneho pravidelného upratovania, ktorý požadujete od našej upratovacej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE. Štandardné pravidelné upratovanie v Stročíne zahŕňa automaticky aj dodanie všetkých prípravkov potrebných na pravidelné upratovanie, vrátane dodávky hygienických potrieb, ako sú mydlá, toaletný papier, papierové utierky či odpadkové vrecia.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Stročíne alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Stročíne si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri pravidelné upratovanie Stročín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem pravidelných upratovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Stročíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu pravidelné upratovanie Stročín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Táto firma nám v Stročíne poskytuje pravidelné upratovanie nášho domu. Veľmi chválim ich spoľahlivosť a dôkladnosť pri týchto pravidelných upratovaniach. Určite odporúčam.Už rok využívame v našich obchodných priestoroch v Stročíne pravidelné upratovanie od spoločnosti Extra upratovanie. Precízni, poctiví, dochvíľni. Výborná komunikácia. Odporúčam.Pravidelné upratovanie v Stročíne mi zaisťuje už niekoľko mesiacov spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Som veľmi spokojný, nie je čo vytknúť.Od firmy Extra upratovanie využívam pravidelné upratovanie v našej ordinácii v Stročíne. Veľmi spoľahlivá parta skutočných odborníčok na upratovanie. Dievčatá sú absolútne spoľahlivé a veľmi pracovité. Odporúčam využívať tieto služby, ktoré sú skutočne na úrovni.Parádne pravidelné upratovanie. Po vyskúšaní niekoľkých spoločností z Stročína si rozhodne necháme túto upratovaciu firmu.Veľmi kvalitné a odborné pravidelné upratovanie v Stročíne využívame už 3 roky od tejto spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE. Výborná skúsenosť, určite odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook