Objednať

Jednorazové upratovanie Veľké Úľany

jednorazové upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na jednorazové upratovanie v obci Veľké Úľany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Veľkých Úľanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte spoľahlivú firmu na jednorazové a detailné upratanie domu, jednorazové upratanie bytu, jednorazové upratanie domácnosti či jednorazové generálne upratanie kancelárie vo Veľkých Úľanoch alebo v tesnej blízkosti? Práve ste našli tú najspoľahlivejšiu upratovaciu spoločnosť v Slovenskej republike, ktorá vám toto jednorazové a generálne upratovanie zaistí. Firma, ktorá svoje jednorazové upratovacie práce poskytuje nielen vo Veľkých Úľanoch, ale v celom okolí Veľkých Úľan. Galanta zaistí a samozrejme poskytne všetky druhy upratovacích služieb, ktoré požadujete okamžite a kvalitne poskytnúť. Či už ide o jednorazové upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch či kanceláriách, prispôsobíme sa vždy vašim požiadavkám na zabezpečenie dôkladného jednorazového upratovania, ktoré požadujete poskytnúť od našej upratovacej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE. Štandardné jednorazové upratovanie vo Veľkých Úľanoch zahŕňa automaticky aj dodanie všetkých prípravkov potrebných na jednorazové generálne upratovanie, vrátane dodania hygienických potrieb, ako sú mydlá, toaletný papier, vonné prostriedky, papierové utierky či odpadkové vrecia.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Veľkých Úľanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Veľkých Úľanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri jednorazové upratovanie Veľké Úľany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem jednorazových upratovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkých Úľanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu jednorazové upratovanie Veľké Úľany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Boli sme úplne spokojní s jednorazovým upratovaním vo Veľkých Úľanoch, ktoré ste nám zariaďovali. Určite vás budeme využívať aj naďalej.Táto upratovacia firma nám poskytla úplne dokonalé jednorazové upratovanie vo Veľkých Úľanoch, ktoré sme si objednali. Boli sme veľmi spokojní, určite odporúčame.Veľmi šikovní, ochotní, úplne spoľahliví. Využili sme upratovacie služby tejto spoločnosti už po niekoľkýkrát a vždy sme boli veľmi spokojní. Jednorazové upratovanie tejto firmy určite odporúčame.Jednorazové upratovanie vo Veľkých Úľanoch bolo perfektné! Určite odporúčam.Určite odporúčam túto upratovaciu spoločnosť Extra upratovanie. Táto firma mi už druhýkrát zaistila úplne dokonalé a dôkladné jednorazové upratovanie vo Veľkých Úľanoch. Jednoznačne budem túto spoločnosť využívať aj naďalej, pretože som bola vždy veľmi milo prekvapená ich dôkladnosťou a rýchlosťou upratovania.Chcela by som veľmi poďakovať za dokonalé jednorazové upratovanie vo Veľkých Úľanoch, ktoré ste mi zaistili minulý týždeň. Veľká pochvala a naozaj veľmi ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook