Objednať

Jarné upratovanie Čierny Balog

jarné upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na jarné upratovanie v obci Čierny Balog a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Čiernom Balogu poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Vonku už pomaly vonia jar a vy potrebujete v Čiernom Balogu či v okolí Čierneho Baloga urobiť skutočne poriadne jarné upratovanie? Hľadáte spoľahlivú a skúsenú firmu na zabezpečenie tohto generálneho jarného upratovania v Čiernom Balogu? Sme zavedená upratovacia spoločnosť, ktorá toto detailné a kompletné jarné upratovanie poskytuje nielen v Čiernom Balogu, ale aj v celom širokom okolí Čierneho Baloga. vašich on-line objednávok a požiadaviek kompletné jarné upratovanie vrátane umývania okien, umývania terás, umývania balkónov alebo upratovania vonkajších priestorov . Akékoľvek jarné upratovanie v Čiernom Balogu vám poskytneme nielen vo vašich bytoch, ale zaistíme aj upratovanie vo vašich domoch, upratovanie na chatách či chalupách, upratovanie v domácnostiach, ale aj upratovanie vo firmách, podnikoch či kanceláriách. Veľmi radi vám poskytneme toto žiadané sezónne upratovanie, ako sú jarné upratovanie, vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie. Keďže je toto sezónne upratovanie veľmi žiadaným druhom upratovania, odporúčame každému záujemcovi o toto jarné upratovanie, aby si ho objednal s dostatočným časovým predstihom, aby sme dokázali toto jarné upratovanie v Čiernom Balogu poskytnúť v termíne a čase, ktorý si budete priať. Štandardné jarné upratovanie v Čiernom Balogu je kompletné upratovanie celého priestoru bytu, upratovanie domu, upratovanie chaty alebo chalupy. Zahŕňa aj upratovanie záhrady, upratovanie garáže alebo napríklad upratovanie terasy či pergoly a samozrejme dôkladné a precízne umývanie okien a dverí. Všetky prípravky potrebné na jarné upratovanie sú samozrejme súčasťou dodávky našich profesionálnych upratovacích služieb poskytovaných v Čiernom Balogu.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Čiernom Balogu alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Čiernom Balogu si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri jarné upratovanie Čierny Balog cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem jarné upratovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Čiernom Balogu záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu jarné upratovanie Čierny Balog vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Rodičia potrebovali z jari upratať a umyť okná na chalupe. Výsledok bol parádny. Spoločnosť Extra nám všetko zaistila úplne skvele. Chválime.Kuchyňa, kúpeľňa, okná, terasa, všetko bez chybičky. Skutočne dokonalé jarné upratovanie.Jarné upratovanie v Čiernom Balogu na výbornú.Výborne vykonané upratovanie záhradného altánku v Čiernom Balogu. Sklá sú ako nové, vďaka.Chcel by som touto cestou poďakovať slečnám, ktoré mi upratali a umyli tie špinavé okná po zime. Veľmi vám ďakujem a prajem veľa úspechu vo vašej práci.Perfektné jarné upratovanie vrátane umývania okien. O nič som sa nestarala. Ako žena musím oceniť skutočne šikovnosť a zručnosť. Extra upratovanie určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook