Objednať

Generálne upratovanie Turňa nad Bodvou

generálne upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na generálne upratovanie v obci Turňa nad Bodvou a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Turni nad Bodvou poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Turni nad Bodvou alebo v okolí Turne nad Bodvou zaistiť a poskytnúť skutočne veľké a dôkladné generálne upratovanie? Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá je schopná vám toto generálne upratovanie v Turni nad Bodvou či v okolí Turne nad Bodvou zaistiť? Môžete skúsiť osloviť našu zavedenú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE a objednať si profesionálne generálne upratovanie v Turni nad Bodvou. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v Turni nad Bodvou a celom okrese Košice-okolie zaistí a samozrejme poskytne kompletné generálne upratovanie vášho bytu, generálne upratovanie domu, upratovanie chaty či chalupy, generálne upratovanie domácnosti, ale aj generálne upratovanie kancelárie, firmy či podniku. Veľmi radi vám poskytneme toto generálne upratovanie či už postavebných úpravách, upratovanie po maliaroch alebo neporiadnych nájomníkoch. Kompletne vám upraceme vašu nehnuteľnosť presne podľa vašich požiadaviek a prianí. v Turni nad Bodvou Upratovanie zahŕňa vytretie či vysatie podlahových krytín, umytie a impregnáciu nábytku, umývanie okien a umývanie dverí, umytie žalúzií, dokonalé upratanie kuchynskej linky, upratanie kúpeľne, upratanie toalety, umytie vnútorných priestorov všetkého nábytku a vyčistenie radiátorov. Poskytneme vám samozrejme aj ďalšie upratovanie či umývanie, ktoré budete požadovať. Všetky prípravky, ktoré sú potrebné na generálne upratovanie, sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích prác poskytovaných v Turni nad Bodvou.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Turni nad Bodvou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Turni nad Bodvou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri generálne upratovanie Turňa nad Bodvou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem generálneho upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Turni nad Bodvou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu generálne upratovanie Turňa nad Bodvou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Parádne generálne upratovanie bytu mi táto firma poskytla minulý víkend. Presne ako sme sa dohodli, tak to aj bolo. Prišli presne, veľmi pekne upratali, cena taktiež sedela. Určite odporúčam túto upratovaciu spoločnosť.Objednal som si u tejto spoločnosti generálne upratovanie po maľovaní. Super služby, výborná cena. Odporúčam.Pravidelne si od tejto spoločnosti objednávame generálne upratovanie nášho domu v Turni nad Bodvou. Veľká spokojnosť. Veľmi vrelá komunikácia i dôkladné upratovacie práce. Veľmi odporúčam.Zaistené generálne upratovanie firemných priestorov v Turni nad Bodvou bolo vykonané veľmi odborne a profesionálne. Radi budeme vaše služby využívať aj naďalej, ďakujeme, odporúčame.Spoločnosť EXTRA SLUŽBY sa nám postarala o vynikajúce generálne upratovanie domu v Turni nad Bodvou, pričom nám zároveň zaistila sťahovanie do tohto domu. Veľmi spoľahlivá firma, skvelé prepojenie rôznych služieb. Určite budeme využívať častejšie.Veľmi odborne vykonané generálne upratovanie nášho bytu v Turni nad Bodvou po jeho kompletnej rekonštrukcii. Skutočne veľmi dôkladná práca. Takto precízny prístup k práci sa už tak často nevidí. Určite každému odporúčam.Objednané generálne upratovanie v Turni nad Bodvou prebehlo na výbornú. Odporúčam túto upratovaciu firmu.

Sociálne siete

Instagram Facebook