Objednať

Čistenie a tepovanie koberca Krásny Brod

čistenie a tepovanie kobercov

Požadujete dôkladné čistenie a tepovanie kobercov v obci Krásny Brod a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Krásnom Brode postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu na čistenie koberca alebo na tepovanie koberca v Krásnom Brode alebo kdekoľvek v okolí Krásneho Brodu? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto čistenie a tepovanie kobercov v Krásnom Brode poskytuje. Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Krásnom Brode, ale aj v celom okrese Medzilaborce zaistí a poskytne profesionálne upratovacie služby pri vysávaní kobercov, čistení kobercov alebo pri tepovaní kobercov.v Krásnom Brode vám zaistíme vysávanie a čistenie kobercov, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou, pomocou našich extraktorov určených práve pre tento druh upratovania podlahových krytín. Koberce sú stále jednou z najčastejšie používaných krytín podlahy, a preto vám aj tento druh upratovania môžeme zaisťovať pravidelne, aby vám koberec vydržal čo najdlhšie v zachovalom stave. Tak v kanceláriách, ako aj v domácnostiach v Krásnom Brode sa vám postaráme o dôkladné čistenie a tepovanie kobercov od škvŕn, nečistôt i prachu.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Krásnom Brode alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Krásnom Brode si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a tepovanie kobercov Krásny Brod cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a tepovanie kobercov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Krásnom Brode záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a tepovanie kobercov Krásny Brod vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pri výbere firmy v Krásnom Brode na tepovanie koberca hrala hlavnú rolu cena, a práve tu nám vyšli veľmi v ústrety a prácu odviedli neskutočnú.Trochu sme sa obávali, že po vyčistení koberca bude úplne nacucaný vodou, ale opak je pravdou. Koberec takmer suchý a behom pár minút pochôdzny.Veľmi ďakujeme za vyčistenie. Koberec by sme inak vyhodili.Skvele vyčistený fľak a celý byt nám krásne vonia.Vo firme využívame ich služby veľmi často a tento rok sme prvýkrát nechali vyčistiť koberce, a to, ako teraz koberce vyzerajú, je až neuveriteľné.Dcéra nechtiac ušpinila koberec od krvi a chceli sme ho nechať vymeniť, ale bolo mi ponúknuté vyčistenie, ktoré finančne vyšlo oveľa lacnejšie a po škvrne nikde ani pamiatky.Odporúčam, pretože ich práca stojí za to. Nám v Krásnom Brode úplne dokonale vyčistili zašlý koberec a teraz je ako nový.

Sociálne siete

Instagram Facebook